Зміст журналівОперація закінчилась помилкою

Короткі повідомлення

Документи

Іваненко Н. П., Сас Д. П. Оцінка вразливості та можливі шляхи адаптації енергетичного сектора України до зміни клімату Іваненко Н. П., Сас Д. П. Оцінка вразливості та можливі шляхи адаптації енергетичного сектора України до зміни клімату

популярний!
Збірник №: 2 (25) 2011 р.
Розмір файлу: 189.83 Кбайт
Скачувань: 5429
Проаналізовано вплив потенційної зміни клімату на стан і розвиток паливно-енергетичного комплексу України. проведено оцінку можливих наслідків і окреслено шляхи адаптації енергетичного сектора до зміни клімату.

Ключові слова: зміна клімату, вразливість, адаптація, паливно-енергетичний комплекс.

Віхарєв Ю. О., Денисюк С. П., Радиш І. П. Підвищення рівнів самоенергозабезпечення територіальних одиниць та окремих підприємств (на прикладі Закарпаття) Віхарєв Ю. О., Денисюк С. П., Радиш І. П. Підвищення рівнів самоенергозабезпечення територіальних одиниць та окремих підприємств (на прикладі Закарпаття)

популярний!
Збірник №: 1 (1) 1999 р.
Розмір файлу: 426.11 Кбайт
Скачувань: 5557
Досліджено можливість та доцільність впровадження місцевих електрогенеруючих джерел для самоенергозабезпечення підприємств та окремих регіонів України.

Ключові слова: енергозабезпеченість, енергоефективність, місцеві природні ресурси, відновлювані джерел енергії.

Кулик М. М.  Моніторинг основних показників Енергетичної стратегії України Кулик М. М. Моніторинг основних показників Енергетичної стратегії України

популярний!
Збірник №: 2 (33) 2013 р.
Розмір файлу: 741.13 Кбайт
Скачувань: 5669
Проведено співставлення фактичних показників розвитку енергетики України у 2005–2012 рр. з основними прогнозними показниками її діючої Енергетичної стратегії (ЕС) (валовий внутрішній продукт (ВВП), первинні паливно-енергетичні ресурси (ПЕР), електроенергія, природний газ, енергоємність та електроємність ВВП). Зазначені фактичні показники у 2006–2008 рр. були близькими до показників оптимістичного сценарію ЕС. Криза 2008 р. порушила цю тенденцію в бік їх значного погіршення у 2009 р., однак станом на 2011 р. обсяги виробництва ВВП, споживання електроенергії і первинних ПЕР вийшли на траєкторію песимістичного розвитку, передбачену діючою ЕС (їх розбіжність з фактичними даними становить 1,5–2,5%). Ця тенденція спостерігалась і в 2012 р.

Ключові   слова: енергоресурси, споживання, електроенергія, природний газ, енергоємність, електроємність.

Кулик М. М., Костюковський Б. А. Зауваження та пропозиції до Другого національного повідомлення України з питань зміни клімату Кулик М. М., Костюковський Б. А. Зауваження та пропозиції до Другого національного повідомлення України з питань зміни клімату

популярний!
Збірник №: 2 (18) 2008 р.
Розмір файлу: 2.45 Мбайт
Скачувань: 5039
Проаналізовано зміст і показники Другого національного повідомлення України з питань зміни клімату, сформульовано й обґрунтовано пропозиції щодо покращання та кардинальних змін його змісту.

Ключові слова: паливно-енергетичні ресурси, енергоефективність, викиди, шкідливі речовини, зміна клімату.

Кулик М. М., Костюковський Б. А., Шульженко С. В., Кобрін П. П. Аналіз та оцінка наслідків прийняття законодавчих актів України щодо пільгових умов виробництва електричної енергії Кулик М. М., Костюковський Б. А., Шульженко С. В., Кобрін П. П. Аналіз та оцінка наслідків прийняття законодавчих актів України щодо пільгових умов виробництва електричної енергії

популярний!
Збірник №: 1 (17) 2008 р.
Розмір файлу: 94.45 Кбайт
Скачувань: 5718
У статті наведено аналіз проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про електроенергетику» та до Закону України "Про альтернативні джерела енергії"», який був прийнятий Верховною Радою України в першому читанні. Показано катастрофічні наслідки, до яких призведе його прийняття в цілому. Обґрунтовано необхідність відхилення запропонованого законопроекту.

Ключові слова: зелені тарифи, ціна електроенергії, законодавство.
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 3