Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Russian (CIS)


Підвищення ефективності виробництва та використання енергетичних ресурсів

Документи

Судник В. К., Мельничук Л. П. Спосіб попередньої обробки рідких палив перед спалюванням в теплосилових установках Судник В. К., Мельничук Л. П. Спосіб попередньої обробки рідких палив перед спалюванням в теплосилових установках

популярний!
Збірник №: 1 (1) 1999 р.
Розмір файлу: 282.91 Кбайт
Скачувань: 4440
Розглянуто спосіб термічної переробки рідких вуглеводнів в газ максимальної калорійності та регульованого складу, в якому процес піролізу палива здійснюється у проточних реакторах шляхом підведення тепла електронагрівачами, які розміщуються в потоці палива, що розкладається.

Ключові слова: паливо, попередня обробка, спалювання, екологія.

Усік А. П., Куц Г. О. Шляхи підвищення рівня, ефективність та перспективи використання вторинних енергетичних ресурсів в промисловості Усік А. П., Куц Г. О. Шляхи підвищення рівня, ефективність та перспективи використання вторинних енергетичних ресурсів в промисловості

популярний!
Збірник №: 1 (2) 2000 р.
Розмір файлу: 397.4 Кбайт
Скачувань: 4452
Проведено аналіз сучасного стану утворення та використання вторинних енергетичних ресурсів (ВЕР), надана оцінка ефективності та рівнів можливої економії палива за рахунок їх утилізації. Рекомендовані шляхи підвищення рівня використання ВЕР в промисловості України на перспективу до 2015 року.

Ключові слова: вторинні енергетичні ресурси, утилізаційні установки, рівень виходу, рівень використання, енергоємні галузі.

Чепурний М. М., Бужинський В. В., Рейсіг В. А. Показники роботи газопарових установок бінарного типу Чепурний М. М., Бужинський В. В., Рейсіг В. А. Показники роботи газопарових установок бінарного типу

популярний!
Збірник №: 2 (11) 2004 р.
Розмір файлу: 250.38 Кбайт
Скачувань: 4264
Визначено залежності між основними показниками роботи газопарових установок з котлами-утилізаторами з додатковим спалюванням палива і без нього. Побудовано номограми для визначення характеристик роботи таких установок.

Ключові слова: газотурбінні установки, паротурбінні установки, газопарові установки, котли-утилізатори, коефіцієнти корисної дії, потужність.

Яценко В. П. Прогнозування схильності вугілля до шлакування і забруднення теплообмінних поверхонь котла Яценко В. П. Прогнозування схильності вугілля до шлакування і забруднення теплообмінних поверхонь котла

популярний!
Збірник №: 1 (19) 2009 р.
Розмір файлу: 574.93 Кбайт
Скачувань: 4642
Проаналізовано існуючі методи прогнозування схильності вугілля до утворення шлакуючих і забруднюючих відкладень на теплообмінних поверхнях котла. Виконані розрахунки прогнозних показників схильності вугілля до утворення відкладень при спалюванні різних марок вітчизняного і зарубіжного вугільного палива та їх сумішей.

Ключові слова: вугілля, суміші, шлакування, забруднення, індекси.
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 Наступна > Кінець >>
Сторінка 14 з 14