Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Russian (CIS)


Підвищення ефективності виробництва та використання енергетичних ресурсів

Документи

Білодід В. Д., Таранець К. В. Мала енергетика та її значення в регіональних системах майбутнього Білодід В. Д., Таранець К. В. Мала енергетика та її значення в регіональних системах майбутнього

популярний!
Збірник №: 2 (18) 2008 р.
Розмір файлу: 89.87 Кбайт
Скачувань: 4539
Розглянуто необхідність упровадження малих генеруючих потужностей в енергетичну систему України. Зроблено техніко-економічну оцінку технологій, окреслено комплекс проблем інноваційного ринку розосередженої енергетики та наведено можливі варіанти їх розв'язання.

Ключові слова: розосереджена енергетика, малі генератори, розосереджені джерела енергопостачання, відновлювані джерела енергії, децентралізація енергопостачання.

Білодід В. Д., Тарасенко П. В. Деякі розрахунки щодо енергетичної ефективності біопалив Білодід В. Д., Тарасенко П. В. Деякі розрахунки щодо енергетичної ефективності біопалив

популярний!
Збірник №: 2 (18) 2008 р.
Розмір файлу: 100.43 Кбайт
Скачувань: 4497
Проведено детальний аналіз із визначенням енергоємності біопалив (біоетанолу та біодизельного пального) для умов України з урахуванням витрат енергії на вирощування сировини, її збирання, транспортування, зберігання, а також переробку на рідкі види палива за існуючими технологіями.

Ключові слова: енергоємність біопалив (біоетанол, біодизель), повні енергетичні витрати, енергоємність сировини (пшениця, овес, кукурудза, цукровий буряк, ріпак).

Білодід В.Д. Обґрунтування економічної ефективності регулювання навантаження енергосистем з використанням електричних теплогенераторів як споживачів-регуляторів Білодід В.Д. Обґрунтування економічної ефективності регулювання навантаження енергосистем з використанням електричних теплогенераторів як споживачів-регуляторів

популярний!
Збірник №: 1 (48) 2017 р.
Розмір файлу: 5.33 Мбайт
Скачувань: 4200

На основі аналізу систем регулювання добових графіків електричних навантажень в Об’єднаній енергосистемі України зроблено висновок про необхідність створення нових більш ефективних засобів. Розглянуті системи регулювання на основі електричних теплогенераторів (електрокотлів та теплонасосних установок) як споживачів-регуляторів. Приведені результати оцінок щодо економічних характеристик нових систем регулювання. Показана надвисока економічна ефективність нових систем, терміни окупності яких (у залежності від варіантів застосування) становлять від 0,3 року до 6,3 років, що значно менше альтернативного варіанта Канівської ГАЕС з терміном окупності майже 25 років.

Ключові слова: енергетична система, електричний теплогенератор, споживач-регулятор, тепловий насос, графік електричного навантаження.

Бітюков С. Д., Кузнецов В. Г., Сиченко В. Г. Оптимізація споживання електроенергії на електричному транспорті з використанням інформації автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії Бітюков С. Д., Кузнецов В. Г., Сиченко В. Г. Оптимізація споживання електроенергії на електричному транспорті з використанням інформації автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії

популярний!
Збірник №: 3 (26) 2011 р.
Розмір файлу: 788.12 Кбайт
Скачувань: 4011
У системах електропостачання залізниць існують значні резерви для зниження втрат потужності за рахунок впровадження раціональних режимів системи тягового електропостачання. Автоматизовані системи комерційного обліку електроенергії можуть виконувати не тільки свої класичні функції, а й створювати умови для керування режимами в системах електропостачання електрифікованого транспорту.
Запропоновано цільову функцію для задачі керування режимами системи електропостачання електрифікованого транспорту, що відрізняється врахуванням залежності тарифу за спожиту електроенергію від часу, а також врахуванням надійності перемикаючих пристроїв, трансформаторів та опор контактної мережі.
На Донецькій залізниці проведено експериментальну перевірку запропонованих теоретичних положень з регулювання напруги на шинах тягових підстанцій.

Ключові слова: тягова підстанція, напруга, автоматизована система комерційного обліку електроенергії.

Богомолець Т. В. Тенденції динаміки енергоємності виробництва аміаку в Україні та перспективи її зниження Богомолець Т. В. Тенденції динаміки енергоємності виробництва аміаку в Україні та перспективи її зниження

популярний!
Збірник №: 1 (10) 2004 р.
Розмір файлу: 950.79 Кбайт
Скачувань: 4529
Наведено розрахунки енергоємності та повної енергоємності виробництва аміаку в 1995-2000 рр. і на період до 2015 року.

Ключові слова: аміак, енергоємність, паливоємність, електроємність, теплоємність.
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 2 з 14