Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Russian (CIS)


Підвищення ефективності виробництва та використання енергетичних ресурсів

Документи

Куц Г. О., Галиновський Є. І., Мельник В. І. Методичні положення щодо визначення теплоти згоряння палива та перерахунку електро- і теплоенергії з натуральних одиниць на умовне паливо Куц Г. О., Галиновський Є. І., Мельник В. І. Методичні положення щодо визначення теплоти згоряння палива та перерахунку електро- і теплоенергії з натуральних одиниць на умовне паливо

популярний!
Збірник №: 2 (11) 2004 р.
Розмір файлу: 494.42 Кбайт
Скачувань: 4318
Запропоновано методичні положення з розрахунку теплоти згоряння різних видів палива (твердого, рідкого і газоподібного) та перерахунок електро- і теплоенергії з натуральних одиниць на умовне паливо.

Ключові слова: теплота згоряння, питома теплота, енергоносій, натуральні й умовні одиниці, енергетичні ресурси.

Лінецький Й. К., Лещенко І. Ч., Вертепов А. Г. Отримання та урахування фактичних характеристик обладнання в розрахунках режимів компресорних станцій магістральних газопроводів Лінецький Й. К., Лещенко І. Ч., Вертепов А. Г. Отримання та урахування фактичних характеристик обладнання в розрахунках режимів компресорних станцій магістральних газопроводів

популярний!
Збірник №: 1 (1) 1999 р.
Розмір файлу: 545.75 Кбайт
Скачувань: 4520
Проаналізовано вплив технічного стану основного обладнання компресорних станцій на режим роботи магістральних газопроводів. Разглянуто алгоритми Ідентифікації реальних газодинамічних характеристик газотурбінних установок та відцентрових нагнітачів.

Ключові слова: магістральний газопровід, компресорна станція, газотурбінна установка, відцентровий нагнітач, ідентифікація реальних характеристик.

Левчук А. П. Модель міжпродуктового балансу міського енергетичного господарства Левчук А. П. Модель міжпродуктового балансу міського енергетичного господарства

популярний!
Збірник №: 2 (14) 2006 р.
Розмір файлу: 772.44 Кбайт
Скачувань: 4419
Розглянуто мережі міського комунального господарства і транспортні як складові єдиного міського енергетичного господарства. На основі нелінійного програмування для нього складено модель міжпродуктового балансу, що включає продуктову і ресурсні матриці, в яких відображені взаємозв'язки складових моделі та використовувані при їх роботі ресурси.

Ключові слова: модель міжпродуктового балансу, мережі міського комунального господарства, нелінійне програмування.

Левчук А. П., Боцула Д. О., Загурський В. Г., Левчук Ю. А. Оптимізація роботи системи центрального теплопостачання як рішення нелінійної' мережевої транспортної задачі Левчук А. П., Боцула Д. О., Загурський В. Г., Левчук Ю. А. Оптимізація роботи системи центрального теплопостачання як рішення нелінійної' мережевої транспортної задачі

популярний!
Збірник №: 1 (17) 2008 р.
Розмір файлу: 1.42 Мбайт
Скачувань: 4338
Розглянуто оптимізацію роботи системи центрального теплопостачання на прикладі ділянки магістральних теплових мереж міста. Побудовано розрахункову модель як рішення нелінійної мережевої транспортної задачі. З її допомогою визначено оптимальні робочі параметри, інтегральну витратну характеристику мережі та економію, яка при цьому досягається.

Ключові слова: мережі міського комунального господарства, нелінійна мережева транспортна задача, оптимізація режимів роботи мереж.

Лещенко І. Ч. Комплекс параметричної діагностики основного обладнання компресорних станцій та його застосування для проведення паспортизації газоперекачувальних агрегатів Лещенко І. Ч. Комплекс параметричної діагностики основного обладнання компресорних станцій та його застосування для проведення паспортизації газоперекачувальних агрегатів

популярний!
Збірник №: 1 (10) 2004 р.
Розмір файлу: 445.44 Кбайт
Скачувань: 4502
Описано програмний комплекс параметричної діагностики газотурбінних установок та відцентрових нагнітачів компресорних станцій. Наведено результати його застосування при проведенні паспортизації газоперекачувальних агрегатів компресорних станцій Калач і Сизрань ТОВ «Волгоградтрансгаз».

Ключові слова: газотранспортна система, компресорна станція, відцентровий нагнітач, газотурбінна установка, фактичний технічний стан обладнання.
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 8 з 14