Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Russian (CIS)


Підвищення ефективності виробництва та використання енергетичних ресурсів

Документи

Зоркін А. В. Концептуальні засади побудови автоматизованої системи обліку електроенергії на Оптовому ринку електроенергії України Зоркін А. В. Концептуальні засади побудови автоматизованої системи обліку електроенергії на Оптовому ринку електроенергії України

популярний!
Збірник №: 1 (12) 2005 р.
Розмір файлу: 474.7 Кбайт
Скачувань: 4452
Розглянуто питання побудови автоматизованої системи обліку електроенергії на Оптовому ринку електроенергії України. Проаналізовано сучасний стан обліку електроенергії в Україні та вимоги до нього, сформульовано основні завдання системи обліку та шляхи їх реалізації.

Ключові слова: облік електроенергії, автоматизована система, оптовий ринок електроенергії, Головний оператор.

Зубіташвілі Д. В. Можливі напрями енергозбереження при виробництві феросплавів Зубіташвілі Д. В. Можливі напрями енергозбереження при виробництві феросплавів

популярний!
Збірник №: 2 (9) 2003 р.
Розмір файлу: 297.26 Кбайт
Скачувань: 4328
На прикладі Зестафонського феросплавного заводу наведено схему отримання електричних робочих характеристик дугової печі, які дозволяють обрати оптимальні параметри для здійсненну/ автоматичного управління плавленням, а також реалізації заходів з енергозбереження.

Ключові слова: енергія, феромарганець, електродугова піч.

Кєсова Л.О., Побіровський Ю.М., Меренгер П.П. Порівняльні дослідження процесів рідкого шлаковидалення при різних технологіях пилоподачі на пальники котла ТПП-210А Кєсова Л.О., Побіровський Ю.М., Меренгер П.П. Порівняльні дослідження процесів рідкого шлаковидалення при різних технологіях пилоподачі на пальники котла ТПП-210А

популярний!
Збірник №: 2 (49) 2017 р.
Розмір файлу: 3.17 Мбайт
Скачувань: 2538
Наведено результати досліджень роботи котла ТПП-210А, що спалює вугілля  марки АШ, при традиційній і висококонцентрованій пилоподачі на пальники та впливу цих технологій на режим шлаковидалення. Визначено основні фактори і ступінь їхнього впливу на вихід рідких шлаків. Оцінено ефект використання технології висококонцентрованої пилоподачі на витрату подсвічуваного палива на котел.
Результати досліджень підтверджують доцільність переведення котла ТПП-210А на подачу пилу з високою концентрацією під тиском (ПВКт). Технологію ПВКт варто розглядати як спосіб поліпшення топкових режимів у топках, що спалюють низькореакційне паливо з рідким шлаковидаленням.

Ключові слова: котел, пилоподача, висококонцентрована пилоподача під тиском, низькореакційне тверде паливо, рідке шлаковидалення.

Канюк Г.І., Мезеря А.Ю., Сук І.В., Бабенко І.А. Резерви енергозбереження при автоматизованому керуванні потужними вентиляторами парових котлів електростанцій Канюк Г.І., Мезеря А.Ю., Сук І.В., Бабенко І.А. Резерви енергозбереження при автоматизованому керуванні потужними вентиляторами парових котлів електростанцій

популярний!
Збірник №: 1 (48) 2017 р.
Розмір файлу: 4.61 Мбайт
Скачувань: 3513

У статті розкрито суть проблеми створення енергозберігаючих систем управління вентиляторами установками і економічно обґрунтовано їх впровадження. Встановлено залежності відносного ККД від витрати для різних частот обертання і частоти обертання, що забезпечує максимальне значення ККД, від витрати дутьевого вентилятора. На підставі результатів експерименту підтверджено економічний ефект від впровадження алгоритмів автоматизованого енергозберігаючого управління дуттєвим вентилятором.

Ключові слова: дуттєвий вентилятор, енергозбереження, автоматизована система керування.

Кесова Л.О., Побіровский Ю.М., Меренгер П.П. Підвищення ефективності спалювання низькореакційного вугілля у вихрових пальниках котлів при пилоподачі з високою концентрацією під тиском Кесова Л.О., Побіровский Ю.М., Меренгер П.П. Підвищення ефективності спалювання низькореакційного вугілля у вихрових пальниках котлів при пилоподачі з високою концентрацією під тиском

популярний!
Збірник №: 4 (51) 2017 р.
Розмір файлу: 837.29 Кбайт
Скачувань: 2414

Наведено результати досліджень роботи вихрових пальників котла ТПП-210А енергоблоку 300 МВт при традиційній і висококонцентрованій пилоподачі з впливом цих технологій на ефективність спалювання низькореакційного вугілля. Оцінено ефект використання транспортуючого повітря при висококонцентрованій пилоподачі на роботу котла.
Результати досліджень підтверджують можливість використання проектних пальників котла ТПП-210А при переводі його на подачу пилу з високою концентрацією під тиском (ПВКт). Технологія ПВКт дозволяє підвищити ефективність роботи вихрових пальників, знизити хімічний і механічний недопал і збільшити ККД брутто котла в діапазоні регулювання на 0,383–1,02%.

Ключові слова: котел, вихровий пальник, пилоподача, висока концентрація

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 6 з 14