Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Russian (CIS)


Підвищення ефективності виробництва та використання енергетичних ресурсів

Документи

Гнідий М. В. Методичний підхід до оцінки обсягів енергоспоживання для різних варіантів структури економіки Гнідий М. В. Методичний підхід до оцінки обсягів енергоспоживання для різних варіантів структури економіки

популярний!
Збірник №: 1 (1) 1999 р.
Розмір файлу: 387.36 Кбайт
Скачувань: 4358
В статті наведено методичний підхід до визначення впливу структурного фактору на рівні енергоспоживання. Відзначено, що за рахунок впливу структурного фактора в Україні відбуваються постійні перевитрати енергоресурсів. Висвітлено комплекс розроблених імітаційних моделей, показано загальну схему розрахунків з використанням моделей,описано функціональні блоки.

Ключові слова: енергозбереження, структура, економіка, імітаційна модель, рівень ієрархії, енергоспоживання.

Губинський М.В., Тимошенко С.М., Шрайбер О.А., Антонець І. В. Підвищення енергоефективності електросталеплавильних процесів шляхом конверсії природного газу з відпрацьованими газами дугової печі Губинський М.В., Тимошенко С.М., Шрайбер О.А., Антонець І. В. Підвищення енергоефективності електросталеплавильних процесів шляхом конверсії природного газу з відпрацьованими газами дугової печі

популярний!
Збірник №: 1 (48) 2017 р.
Розмір файлу: 2.86 Мбайт
Скачувань: 3534

Розроблено нову схему електросталеплавильного процесу з термохімічною регенерацією–конверсією природного газу з відпрацьованими газами дугової печі для попереднього нагрівання скрапу. Згідно з термодинамічними розрахунками дана схема забезпечує підвищення теплового ККД печі на 5–6%, економію палива на 21% та зниження емісії СО2 в атмосферу на 9,8%.

Ключові слова: дугова сталеплавильна піч, енергоефективність, природний газ, конверсія, термохімічна регенерація.

Данилов Л. Л., Симборський А. І. Енергоефективність експорту деяких видів української металопродукції в 1997-2000 рр. Данилов Л. Л., Симборський А. І. Енергоефективність експорту деяких видів української металопродукції в 1997-2000 рр.

популярний!
Збірник №: 2 (9) 2003 р.
Розмір файлу: 697.78 Кбайт
Скачувань: 4329
Подано аналіз вартості енергоресурсів в експортній ціні металопродукції.

Ключові слова: експорт, металопродукція, ціна, енергоресурси.

Денисов В. А., Чуприна Л. В. Економіко-математична модель оптимізації обсягів використання енергоефективних технологій в ЖКГ України в умовах обмежених інвестиційних ресурсів Денисов В. А., Чуприна Л. В. Економіко-математична модель оптимізації обсягів використання енергоефективних технологій в ЖКГ України в умовах обмежених інвестиційних ресурсів

популярний!
Збірник №: 2 (20) 2009 р.
Розмір файлу: 1.54 Мбайт
Скачувань: 4515
Запропоновано ієрархічно-структуровану модель житлово-комунального господарства України. На множині компонент, що характеризують визначені об’єкти галузі, задано міру, яка застосовується для вирішення задачі структурно-параметричної оптимізації обсягів використання енергоефективних технологій в ЖКГ України. Виконано серію розрахунків, що підтверджують ефективність запропонованої моделі.

Ключові слова: економіко-математична модель, енергозберігаючі засоби, фінансові ресурси, житлово-комунальне господарство, лінійне програмування.

Дерій В.О. Можливості впровадження електричних теплогенераторів в системах централізованого теплопостачання України Дерій В.О. Можливості впровадження електричних теплогенераторів в системах централізованого теплопостачання України

популярний!
Збірник №: 3 (50) 2017 р.
Розмір файлу: 3.71 Мбайт
Скачувань: 2568

У роботі проведено детальний аналіз статистичних показників та результатів енергетичних аудитів системам централізованого теплопостачання (СЦТ). Визначено їх внесок у теплозабезпечення міських поселень. Оцінено зрушення у структурі виробництва теплової енергії СЦТ та стан їх основного обладнання. Досліджено зміни попиту на теплову енергію СЦТ протягом 2005–2014 рр. та виявлено їх причини.

Ключові слова: система централізованого теплопостачання, котли, теплові мережі, центральні теплові пункти, теплова енергія, втрати.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 3 з 14