Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Russian (CIS)


Системні дослідження та комплексні проблеми енергетики

Документи

Григор'єв Р. В. Перспективні напрями використання інтелектуальних мереж локальної енергетики Григор'єв Р. В. Перспективні напрями використання інтелектуальних мереж локальної енергетики

популярний!
Збірник №: 2 (18) 2008 р.
Розмір файлу: 69.13 Кбайт
Скачувань: 3842
Розглянуто проблемні питання розвитку локальної електроенергетики на базі інтелектуальних мереж у світі та в Україні.

Ключові слова: розподілена генерація, локальна електроенергетика, когенерація, інтелектуальні мережі.

Григор’єв Р. В. Методичні особливості техніко-економічного аналізу перспектив розвитку локальної генерації на базі мікро-ТЕЦ як складової електроенергетичного комплексу Григор’єв Р. В. Методичні особливості техніко-економічного аналізу перспектив розвитку локальної генерації на базі мікро-ТЕЦ як складової електроенергетичного комплексу

популярний!
Збірник №: 2 (20) 2009 р.
Розмір файлу: 799.68 Кбайт
Скачувань: 3864

Розглянуто методичні особливості оцінки економічної доцільності масового впровадження індивідуальних систем електро- та теплозабезпечення у приватному секторі енергоспоживання.

 

Ключові слова: електроенергетика, мікро-ТЕЦ, локальна енергетика, когенерація, прогнозування розвитку.

Добровольський В. К., Костюк В. О. Загальний погляд на дискримінацію середньої ціни в умовах функціонування ринку електроенергії Добровольський В. К., Костюк В. О. Загальний погляд на дискримінацію середньої ціни в умовах функціонування ринку електроенергії

популярний!
Збірник №: 1 (10) 2004 р.
Розмір файлу: 287.26 Кбайт
Скачувань: 3712
Досліджено умови дискримінації цін на електроенергію виходячи із заздалегідь визначеної та прийнятої середньої ціни за двома основними і принципово різними напрямами диференціації: 1) за особливостями споживача - класом напруги, характером графіка навантаження, електричними властивостями тощо; 2) за зонами доби споживання.

Ключові слова: дискримінація цін, споживач, графік навантаження.

Домашев Є. Д., Шрайбер О. А. Можливості підвищення безпеки атомної енергетики України Домашев Є. Д., Шрайбер О. А. Можливості підвищення безпеки атомної енергетики України

популярний!
Збірник №: 1 (1) 1999 р.
Розмір файлу: 365.98 Кбайт
Скачувань: 3858
Обмірковуються шляхи розвитку атомної енергетики України та можливості підвищення її безпеки. Показано, що основними завданнями на найближчі роки є організація науково-технічного супроводу безпечної експлуатації Існуючих енергоблоків та розробка методів продовження терміну їх служби. Розглядаються також перспективні ядерно-енергетичні технології, що вигідно відрізняються від технологій, які використовуються зараз, відсутністю накопичення ізотопів з великим періодом піврозпаду.

Ключові слова: атомна енергетика, безпека, ядерний паливний цикл, ядерна технологія, паливо, радіоактивні відходи.

Дрьомін І. В.  Моделювання міжсистемних перетоків потужності при автоматичному регулюванні частоти Дрьомін І. В. Моделювання міжсистемних перетоків потужності при автоматичному регулюванні частоти

популярний!
Збірник №: 4 (31) 2012 р.
Розмір файлу: 637.25 Кбайт
Скачувань: 3770
Система автоматичного регулювання частоти і потужності призначена, насамперед, для автоматичного вторинного регулювання частоти і перетоків потужності. Для оцінки навантаження на лінії електропередачі розроблена динамічна модель перетоків потужності між зонами регулювання в енергооб’єднанні.
Метою статті є визначення параметрів перехідних процесів зміни частоти і перетоків потужності та відповідних законів регулювання при виникненні ударного збурення в ОЕС України в режимі її паралельної роботи з енергооб’єднанням ENTSO-E.
Запропонована математична модель перетоків потужності разом з удосконаленим програмно-інформаційним комплексом дозволяють моделювати енергооб’єднання, що складається з двох зон регулювання з довільною деталізацією їх елементів.
Встановлено, що виникнення ударного збурення в одній із зон регулювання призводить до стрибкоподібної зміни перетоків потужності між зонами. При цьому параметри законів регулювання повинні корегуватися для кожної структури енергооб’єднання. Залучення споживачів-регуляторів забезпечує суттєве зменшення тривалості перехідного процесу, максимального відхилення частоти та інтегральної величини перетікань.

Ключові слова: енергосистема, автоматична система, регулювання частоти, перетоки потужності, споживач-регулятор, генератор-регулятор, технологічні обмеження.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 7 з 32