Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Russian (CIS)


Системні дослідження та комплексні проблеми енергетики

Документи

Гнідий М. В., Агеєва Т. П. Вплив структурних зрушень в економіці України на ефективність використання енергоресурсів Гнідий М. В., Агеєва Т. П. Вплив структурних зрушень в економіці України на ефективність використання енергоресурсів

популярний!
Збірник №: 2 (11) 2004 р.
Розмір файлу: 700.64 Кбайт
Скачувань: 4049
Наведено результати аналізу показників енергетичної ефективності з урахуванням міжгалузевих і галузевих структурних зрушень в економіці України за 1990-2000 рр. і на період до 2015 року.

Ключові слова: валовий внутрішній продукт, енергоємність, паливоємність, електроємність, теплоємність.

Гнідий М. В., Агеєва Т. П. Методи визначення обсягів енергозбереження на рівні економіки, галузі та виробництв на довгостроковий період Гнідий М. В., Агеєва Т. П. Методи визначення обсягів енергозбереження на рівні економіки, галузі та виробництв на довгостроковий період

популярний!
Збірник №: 1 (13) 2006 р.
Розмір файлу: 98.36 Кбайт
Скачувань: 3938
Наведено методичні положення визначення економічно доцільного потенціалу енергозбереження в економіці регіону, яка базується на різних підходах до галузей виробничої, житлово-комунальної та соціальної сфер.

Ключові слова: виробнича сфера, житлово-комунальна сфера, соціальна сфера, система енергоспоживання, енергозберігаючі заходи, енергозбереження.

Гнідий М. В., Агеєва Т. П., Бондаревська І. М. Шляхи підвищення енергоефективності економіки України за рахунок технологічної перебудови промисловості Гнідий М. В., Агеєва Т. П., Бондаревська І. М. Шляхи підвищення енергоефективності економіки України за рахунок технологічної перебудови промисловості

популярний!
Збірник №: 1 (12) 2005 р.
Розмір файлу: 842.91 Кбайт
Скачувань: 3941
Наведено результати порівняльного аналізу енергоефективності економіки України та інших країн. Розкрито причини нераціонального використання паливно-енергетичних ресурсів. Визначено напрями технологічної перебудови галузей промисловості, спрямовані на енергозаощадження. Представлено оцінку потенціалу технологічного енергозбереження в промисловості на період до 2030 року.

Ключові слова: енергоефективність, енергозбереження, котельно-пічне паливо, електрична та теплова енергія, промисловість, галузі промисловості.

Гнідий М. В., Маляренко О. Є. Методологія визначення теоретичного потенціалу енергозбереження на різних рівнях управління економікою Гнідий М. В., Маляренко О. Є. Методологія визначення теоретичного потенціалу енергозбереження на різних рівнях управління економікою

популярний!
Збірник №: 1 (15) 2007 р.
Розмір файлу: 126.34 Кбайт
Скачувань: 4000
Виділено основні фактори, що впливають на оцінку потенціалу енергозбереження на різних рівнях управління економікою. Представлено математичну модель та алгоритм визначення теоретичного потенціалу енергозбереження на рівні технології (виробництва), галузі та країни при використанні різних груп показників: енергетичної ефективності технологічних процесів та макроекономічних показників.

Ключові слова: енергозбереження, теоретичний потенціал енергозбереження, енергетичний баланс, неминучі втрати ексергії, технічно усунені втрати ексергії, ідеальний процес.

Гольденберг І. Я., Костюковський Б. А., Біленко М. С., Костюковська Н. Л. Моделі оцінки техніко-економічної ефективності рішень з розвитку структури генеруючих потужностей та їх використання при прогнозуванні її розвитку Гольденберг І. Я., Костюковський Б. А., Біленко М. С., Костюковська Н. Л. Моделі оцінки техніко-економічної ефективності рішень з розвитку структури генеруючих потужностей та їх використання при прогнозуванні її розвитку

популярний!
Збірник №: 1 (4) 2001 р.
Розмір файлу: 332.03 Кбайт
Скачувань: 3976
У статті розглянуто проблеми використання моделей оцінки техніко-економічної ефективності рішень з розвитку структури генеруючих потужностей та їх використання при прогнозуванні її розвитку. Визначено роль і місце цих моделей у загальній схемі проведення відповідних досліджень. Наведено основні принципи їх побудови та формалізації.

Ключові слова: математична модель, електроенергетика, техніко-економічні моделі, ефективність.
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 6 з 32